قوانین

قوانین و مقررات سایت بازارشناسان
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت مرکز استعدادشناسی، منابع انسانی و کاریابی بازارشناسان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‌سایت مرکز استعدادشناسی، منابع انسانی و کاریابی بازارشناسان هنگام استفاده از پروفایل کارفرما یا کارجو، و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت بازارشناسان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات بازارشناسان است. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازارشناسان از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های بازارشناسان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های بازارشناسان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری شخصی و یا سازمانی که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به استفاده از خدمات بازارشناسان اقدام کند. همچنین از آنجا که بازارشناسان یک وب‌سایت آنلاین ارائه خدمات است، طبق قانون تجارت الکترونیک کاربر هر شخصی است که به منظوری به خرید خدمات اقدام می‌کند.

تعریف خدمات

خدمات ارائه شده در وب‌سایت، توسط بازارشناسان تهیه و ارائه می‌گردد. مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، بر عهده بازارشناسان است. فاکتور خدماتی توسط بازارشناسان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست کاربر توسط بازارشناسان ارسال می‌شود.

ثبت، پردازش و ارائه خدمات

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. وب‌سایت بازارشناسان به کاربران خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز خدمت‌دهی می‌کند.
بازارشناسان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف خدمتدهی جدید، اقدام و خدمات خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش می‌شود. حق قطع کلیه خدمات و یا بخشی از خدمات به هر دلیلی مانند مشکلات فنی بدون اطلاع قبلی، برای بازارشناسان محفوظ است.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به خدمات موجود در سایت بازارشناسان، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط کاربر، برای بازارشناسان محفوظ است. بازارشناسان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت بازارشناسان بازارشناسان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، خدمات کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود. بازارشناسان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
برای پیگیری یا سؤال درباره سفارش در بازارشناسان (شماره تلفن‌های ۶۶۴۳۴۰۵۵– ۰۲۱) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه تماس با ما با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سؤال یا درخواست خود را مطرح کنید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازارشناسان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
بازارشناسان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.